Головна » Послуги » Травлення

Травлення

Травлення – це хімічний процес вирівнювання, “згладжування” поверхні деталі. В процесі обробки на деталі можуть з’явитись подряпини, нерівності. Щоб в готовому виробі вона виглядала бездоганно, застосовують травлення.

Грубо кажучи, кислота “з’їдає” нерівності. Але на дуже незначному рівні. Тому травлення дозволяє отримати ідеально рівну, бездоганну поверхню без зміни габаритів деталі. Якщо дуже спростити, то можна сказати, що травлення – це хімічне полірування.

Що дає травлення

Поверхня деталі стає рівною, однорідною, гладенькою. За допомогою травлення можна отримати ідеальну текстуру на виробі. Річ виглядає “новою”, ніби щойно зійшла з конвейєру.

Травлення схоже на шліфування. Але при цьому реактиви “з’їдають” значно менший шар. Й поверхня виходить більш гладкою та однорідною. За допомогою шліфувального інструменту, навіть найкращого, отримати такий самий ефект неможливо.

Де використовується

Травлення майже завжди робиться перед анодуванням. Щоб на поверхні утворився рівний шар захисної плівки, вона повинна бути ідеально гладкою. Використовується також як фінішне покриття на завершальному етапі виробництва.

Ми радимо застосовувати травлення на всіх алюмінієвих виробах. Тоді вони будуть виглядати новими та сучасними.

Переваги травлення над іншими технологіями

Щоб металевий виріб отримав товарний вигляд, його поверхню потрібно зробити однорідною. Це робиться двома методами – травленням або ж поліруванням. Але тільки травлення можна виконати з точністю до десятка мікрометрів.

Деталь після цього буде виглядати ідеально. Якщо ж поверхню ще й треба захистити, то ми радимо вам зробити ще й анодування. З декоративною метою — кольорове. Інакше — безколірне анодування.

Замовляйте травлення у Top Anod

Такі послуги пропонують дуже багато компаній в Україні. Але далеко не всі мають спеціалізоване обладнання та якісні реактиви. У нас є все необхідне, у тому числі — досвід. Наші переваги:

  • Використовуємо інструментальні методи точного контролю
  • Робимо травлення якісними американськими реактивами
  • Чітко визначаємо шар, який знімається з поверхні хімічним методом
  • Всі деталі в партії будуть травлені однаково

Ціна травлення алюмінію

Складно вирахувати вартість травлення, не маючи креслення деталі. Зв’яжіться з нашими менеджерами. Надішліть їм креслення чи хоча б фото деталі. Й вони максимально швидко зформують вам пропозицію. Ви будете приємно здивовані нашими цінами та умовами співпраці.

Запропонуємо вам також анодування та інші послуги з металообробки.

Догори