Головна » Якість » Стандарти анодування

Стандарти анодування

Ми у Top Anod використовуємо тільки сучасні технології, обладнання, реактиви та розхідні матеріали. Переважно — виробництва американських компаній. Тому й при контролі якості робіт ми послуговуємось американською системою QUALANOD (Qualanod – Quality Label for Sulphuric Acid-Based Anodising of Aluminium). Бажаємо, щоб наші замовники завжди отримували вироби бездоганної якості, які на 100% відповідають їх вимогам або навіть перевершують їх.

Що таке QUALANOD

QUALANOD — це американська організація, яка присвоює знаки якості, бо прагне підтримувати та просувати якість анодованого алюмінію. Щоб визначити, чи відповідає анодування вимогам замовника, результати необхідно виміряти з технічними характеристиками. Від імені клієнтів, які мають анодовані продукти, QUALANOD визначає комплексні вимоги до якості та контролює їх дотримання ліцензованими заводами по всьому світу. В результаті покупці анодованого алюмінію отримують продукт преміумклас, який забезпечує довгострокову цінність і хорошу якість. Таким чином, протягом останніх років QUALANOD зробила великий внесок у забезпечення якості алюмінієвих деталей, які використовуються на багатьох кінцевих ринках.

QUALANOD не є системою управління якістю. Системи управління якістю, це ISO 9000, ISO 16949 або QS 9000.

Діюча редакція стандартів – Edition 01.01.2021.

Застереження

Ми не є членами QUALANOD тому, що наша компанія зареєстрована та діє в Україні. Через це виникають труднощі з членством. Проте ми у Top Anod добровільно взяли на себе зобов’язання в кожній операції користуватись та керуватись саме цією системою стандартизації.

Стандарти анодування
Догори