Головна » Про нас – Top Anod

Про нас – Top Anod

Top Anod – провідний постачальник послуг з анодування металевих деталей в Україні. Ми першими в країні освоїли технологію двоколірного анодування. Працюємо за стандартами якості американської системи QUALANOD (Qualanod – Quality Label for Sulphuric Acid-Based Anodising of Aluminium).

Top Anod – проєкт, створений провідним постачальником деталей та комплектуючих механізмів у відповідності індивідуальним кресленням замовника. Завдяки багаторічному досвіду роботи та залученню інноваційного обладнання ми пропонуємо нашим клієнтам гарантовану якість, оперативну доставку та зручні ціни.

Місія Top Anod

Перетворювати вироби клієнтів на витвори мистецтва, наносячи захисні та декоративні покриття за найвищими стандартами США.
Використовуючи сучасні технології, обладнання та матеріали світового рівня виправдовувати та перевершувати очікування клієнтів.

Наші цінності

  • Інноваційність. Впроваджуємо та використовуємо сучасні технології, матеріали, обладнання. Бажаємо, щоб промисловці України отримувати послуги такого ж рівня та якості, як й компанії в ЄС та США.
  • Довготривале партнерство. Кожен клієнт для нас — постійний партнер. Вибудовуємо довготривалі відносини, що базуються на спільних цінностях. Довіра та взаємоповага для нас цінніші від швидких прибутків.
  • Ощадливе виробництво. Дбаємо про довкілля. Організовуємо виробничий процес таким чином, щоб мінімізувати будь-які витрати.
  • Лідерство. Ми вже посідаємо Перше місце в Україні за якістю, швидкістю роботи та технологічністю. Кожен день ми працюємо над тим, щоб зберегти лідерські позиції.
  • Надійність. На нас можна покластись. Завжди ставимо інтереси партнера на перше місце.

Наше бачення

Ми — єдина компанія на ринку України, яка надає послуги з анодування за світовими стандартами. Ми перші, хто робить якісно, швидко, технологічно.

Як ми контролюємо якість анодування
Догори