Головна » Послуги » Пасивація алюмінію

Пасивація алюмінію

Пасивація алюмінію – це нанесення тонкого захисного шару. Захищає, переважно, від хімічних факторів впливу. Попереджає “старіння” деталі. Але майже не надає захисту від ударів та стирання.

Пасивація найкраще підходить для деталей, які не будуть зазнавати механічного впливу в процесі експлуатації. Таких, як рамки для картин чи декоративні елементи салону автомобіля.

Де використовується пасивація алюмінію

Що дає пасивація алюмінію

Плівка, що утворюється на поверхні виробу, добре захищає його від корозії. Й не тільки від дії повітря та води, але й від хімічного впливу агресивних рідин.

З часом будь-які алюмінієві сплави піддаються корозії. Їх поверхня тьмяніє, втрачає первинний відтінок та текстуру. Це ще називають “старінням” деталі. Пасивація дозволяє зупинити цей процес. Виріб довше збереже первинний вигляд.

Де використовується

Якщо ваш виріб постійно контактує з водою та повітрям, то пасивація вам необхідна. Наприклад, такий захист потрібен всім деталям корпусу судна. Звичайно, тільки у випадку, якщо ви не захищаєте їх твердим анодуванням чи за іншою технологією.

Пасивація також використовується при виготовленні деталей для обладнання харчової промисловості. У тих випадках, коли виріб майже не зазнає тертя, але постійно контактує з хімічно-агресивними речовинами.

Переваги пасивації алюмінію над іншими технологіями

Переваги пасивації алюмінію над іншими технологіями

Утворюється тонший шар, ніж при застосуванні іншого методу. Також пасивація дозволяє дещо зекономити без втрати якості виробу. Як правило, вона коштує дешевше, ніж тверде чи кольорове анодування.

Технологічні стандарти в деяких випадках вимагають обов’язково робити пасивацію алюмінію.

Замовляйте пасивацію у Top Anod

Зателефонуйте нам зараз. Або ж залиште ваш номер телефону – передзвонимо вам одразу. Ось наші головні переваги:

  • Ми — чи не єдина компанія в Україні, яка може виконати пасивацію згідно з європейськими стандартами
  • Використовуємо виключно американські хімічні реактиви та інші розхідні матеріали
  • Контролюємо товщину плівки інструментальним методом
  • Наносимо захисне покриття на основі хрому

Пасивація алюмінію

Ціна пасивації алюмінію

Залежить від розміру виробів та загальної кількості їх у партії. Кожного разу ви платите за завантаження цілої ванни. Відповідно, чим більше буде деталей, тим дешевше обійдеться пасивація кожної одиниці.

Для уточнення ціни звертайтесь до наших менеджерів. Вони швидко розрахують ваше замовлення та запропонують найкращі умови.

Догори