Головна » Наші послуги

Наші послуги

Кольорове анодування

Кольорове анодування – це пофарбування деталі у будь-який колір, шляхом нанесення на неї оксидної плівки з барвником. На відміну від інших технологій, колір лягає рівномірно. Без патьоків, плям, чи проливів. Кольорове анодування створює ті ж переваги та ступені захисту, що й безколірне чи чорне анодування. Поверхня деталі захищена від механічних дій та корозії.

Деталь отримує красиве, зносостійке покриття. Ваш виріб виглядає неперевершено. Кольорове анодування – єдиний надійний метод надати деталі індивідуальності, покращити її візуальне сприйняття. Хочете прикрасити просту річ? Тоді обирайте кольорове анодування. Проста шестерня після додавання кольору буде виглядати, як деталь космічного корабля.

Кольорове анодування Топ Анод

Безколірне анодування

Безколірне анодування – це процес нанесення на поверхню алюмінієвого виробу захисної плівки природного кольору гальванічним методом. В залежності від типу сплаву поверхня отримує золотистий, сріблястий чи інший відтінок.

Щоб деталь служила довше, її треба захистити. Особливо це стосується тих компонентів, які взаємодіють один з одним. Наприклад, деталей велосипеду. Щоб поверхня не стиралась та зберігала свій первісний вигляд, її потрібно анодувати.

Безколірне анодування

Травлення алюмінію

Травлення – це хімічний процес вирівнювання, “згладжування” поверхні деталі. В процесі обробки на деталі можуть з’явитись подряпини, нерівності. Щоб в готовому виробі вона виглядала бездоганно, застосовують травлення.

Поверхня деталі стає рівною, однорідною, гладенькою. За допомогою травлення можна отримати ідеальну текстуру на виробі. Річ виглядає “новою”, ніби щойно зійшла з конвейєру.

Травлення

Пасивація алюмінію

Пасивація алюмінію – це нанесення тонкого захисного шару. Захищає, переважно, від хімічних факторів впливу. Попереджає “старіння” деталі. Але майже не надає захисту від ударів та стирання.

Плівка, що утворюється на поверхні виробу, добре захищає його від корозії. Й не тільки від дії повітря та води, але й від хімічного впливу агресивних рідин.

Пасивація алюмінію

Чорне анодування

Пропонуємо чорне анодування – нанесення на алюмінієві сплави захисної та декоративної плівки чорного кольору під дією електричного струму. Це те саме, що й звичайне чи кольорове анодування, але з використанням барвника чорного кольору. Виріб захищений та має стильний вигляд.

Алюмінієві сплави мають різний колір та текстуру. Хочете, щоб вони виглядали однаково? Тоді обирайте чорне анодування. Всі деталі будуть мати однаковий відтінок та текстуру. Навіть якщо вони зроблені з різних сплавів. Чорний колір виглядає сучасно та стильно. Готовий виріб, зібраний з анодованих деталей, буде дивитись цілісно та красиво.

Чорне анодування

Тверде анодування

Пропонуємо тверде анодування алюмінію (холодне анодування) – це нарощування на поверхні деталі товстого захисного оксидного шару. Під дією електричного струму утворюється плівка з оксиду алюмінію Al₂O₃ товщиною від 50 мкмРобиться, щоб захистити деталь. Зробити її довговічною та витривалою. В процесі використовуються холодні електроліти, тому тверде анодування часто називають “холодним анодуванням”.

Поверхня алюмінієвої деталі стає міцнішою. Вона краще витримує тертя чи царапання. Шестерня велосипеду після твердого анодування прослужить довше. Й збереже чудовий зовнішній вигляд.

Тверде анодування
Догори