Головна » Послуги » Кольорове анодування

Кольорове анодування

Кольорове анодування — це пофарбування деталі у будь-який колір, шляхом нанесення на неї оксидної плівки з барвником. На відміну від інших технологій, колір лягає рівномірно. Без патьоків, плям, чи проливів. Кольорове анодування створює ті ж переваги та ступені захисту, що й безколірне чи чорне анодування. Поверхня деталі захищена від механічних дій та корозії.

Спочатку проводиться безколірне (прозоре) анодування, а потім додається барвник. Тому покриття виходить таким витривалим. Ми використовуємо виключно барвники U.S. Specialty Color Corporation.

Кольорове анодування Топ Анод

Що дає кольорове анодування

Деталь отримує красиве, зносостійке покриття. Ваш виріб виглядає неперевершено. Кольорове анодування – єдиний надійний метод надати деталі індивідуальності, покращити її візуальне сприйняття. Хочете прикрасити просту річ? Тоді обирайте кольорове анодування. Проста шестерня після додавання кольору буде виглядати, як деталь космічного корабля.

Кольорове анодування захищає ваші вироби від зносу, корозії, механічних пошкоджень. На поверхні утворюється плівка, яка бере на себе удари та агресивний вплив зовнішнього середовища. Анодований виріб буде служити довше та виглядатиме стильно.

Де використовується

Наразі не існує інших технологій, здатних так рівномірно та якісно нанести фарбу. Тому кольорове анодування використовується у всіх виробах з алюмінію, яким ми користуємось в повсякденному житті. Брелоки для ключів, підставки для канцтоварів, кулькові ручки, годинники. Ми анодували також деталі велосипедів, декоративні елементи кузовів автомобілів, яхт.

Кольорове анодування алюмінію часто використовується при виробництві спорядження для екстремальних видів спорту. Ми виконували індивідуальні замовлення для організаторів концертів, масових заходів. Анодували обладнання для шоубізнесу.

Переваги кольорового анодування алюмінію над іншими технологіями

Гальванічний метод нанесення кольору на метал переважає всі інші. Барвник лягає рівномірним тонким шаром. Деталь отримує чітку однорідну текстуру. Найголовніше – всі деталі в партії будуть пофарбовані однаково.

При кольоровому анодуванні барвник наноситься на всю поверхню виробу. Включаючи всі отвори, виїмки, тунелі.

Переваги кольорового анодування над порошковим пофарбуванням

Відсутність дефектів та високий ступінь захисту. Ось головні переваги технології анодування. Головне — вся партія отримає один й той самий відтінок кольору. Готові вироби не будуть відрізнятись один від одного.

Колір, нанесений за допомогою анодування, довше тримається на деталі. Він майже не вицвітає на сонці. Деталь довше зберігає первинний відтінок.

кольорове анодування у Top Anod

Замовляйте кольорове анодування у Top Anod

Просто зараз зателефонуйте нам чи надішліть креслення вашої деталі. Ви будете приємно здивовані, коли дізнаєтесь про вартість виконання. Ось наші головні переваги:

  • Використовуємо американські барвники U.S. Specialty Color Corporation
  • Здійснюємо інструментальний контроль товщини шару оксидної плівки
  • Покриття не вицвітає на сонці та довше зберігає первинний колір
  • Пропонуємо найнижчі в Україні ціни
  • Застосовуємо сучасне, а не радянське обладнання та розхідні матеріали

Ціна кольорового анодування алюмінію

Вартість залежить від кольору та об’єму замовлення. Чим більше деталей в партії, тим дешевше виходить пофарбування кожної окремої.

Зв’яжіться з нашим менеджером телефоном. Або залиште ваші контактні дані. Він швидко розрахує вартість виконання вашого замовлення.

Догори