Головна » Як ми контролюємо якість анодування

Як ми контролюємо якість анодування

Ми ставимо перед собою амбітну мету – бути №1 в гальваніці в Україні. Тому приділяємо питанням якості особливу увагу. Щоб переконатись, що клієнт отримає виріб, який на 100% відповідає його вимогам, ми застосовуємо ручні, автоматичні інструментальні перевірки на кожному етапі.

Ми працюємо за американськими стандартами якості QUALANOD – Quality Label for Sulphuric Acid-Based Anodizing of Aluminium. Маємо усе необхідне для того, щоб витримати найсуворіші допуски.

Як ми контролюємо якість анодування

Автоматизований інструментальний 3D контроль якості

Ми застосовуємо апарат Mitutoyo Euro M574 для того, щоб контролювати розміри деталі. Це обладнання дозволяє перевіряти значно більшу вибірку за значно менший час, в порівнянні зі стандартними методами ручного вимірювання. Ось, які можливості має цей пристрій:

Model:Euro M574
Range:500 x 700 x 400 mm
Accuracy:E0, MPE from: (3+0,4L/100) µm
Guide system:Air bearing
Axis clamp:One-touch air clamp
Fine feed:Entire range
Scale:High accuracy linear encode
контроль якість анодування апарат Mitutoyo Euro M574

Інше контрольно-вимірювальне обладнання

Ми також використовуємо й стандартні вимірювальні пристрої. Такі, як мікрометри, штангенциркулі, мікроміри, калібри та інше.

Етапи контролю якості

Перевірка здійснюється на кожному етапі виробництва аж до відвантаження готової партії замовнику. Якщо на будь-якому етапі буде виявлено відхилення від стандартів, то робота зупиняється. Йде пошук причини відхилення та її усунення. Збільшується репрезентативність контрольної вибірки.

Й тільки після того, як інженер з контролю якості визначить, що проблему вирішено, виробництво буде продовжено.

  1. Оператор робить контрольні заміри деталей перед тим, як розпочати роботу. Береться певна вибірка з цілої партії.
  2. Після кожного етапу анодування (травлення, безколірне анодування, додавання кольору, ущільнення) оператор контролює якість на невеликій вибірці.
  3. Після завершення анодування незалежний контроль якості здійснює інженер з якості. Він формує для цього нову вибірку деталей.
  4. Останній етап — додатковий контроль якості. Його здійснюють працівники відділу пакування. Безпосередньо перед тим, як відправити готову партію замовнику.

Відповідь на претензії замовника

Звичайно, у кожного може трапитись прикра помилка. Не помиляться тільки той, хто нічого не робить. Але ми готові визнавати свої недоліки. Намагаємось усувати їх якомога швидше й завжди діємо в інтересах замовника.

Ми гарантуємо, що ваша рекламація буде прийнята одразу після отримання. Ви отримаєте відповідь на неї протягом одного робочого дня. Ми робимо все для того, щоб наші клієнти отримували тільки деталі, які цілком й повністю відповідають їх вимогам.

Догори