Головна » Послуги » Чорне анодування

Чорне анодування

Пропонуємо чорне анодування – нанесення на алюмінієві сплави захисної та декоративної плівки чорного кольору під дією електричного струму. Це те саме, що й звичайне чи кольорове анодування, але з використанням барвника чорного кольору. Виріб захищений та має стильний вигляд.

Що дає чорне анодування

Що дає чорне анодування

Алюмінієві сплави мають різний колір та текстуру. Хочете, щоб вони виглядали однаково? Тоді обирайте чорне анодування. Всі деталі будуть мати однаковий відтінок та текстуру. Навіть якщо вони зроблені з різних сплавів. Чорний колір виглядає сучасно та стильно. Готовий виріб, зібраний з анодованих деталей, буде дивитись цілісно та красиво. Використовуємо такі ж самі якісні реактиви, як й для твердого анодування.

Чорне анодування так само як й інші види, допомагає захистити поверхню деталі від зовнішніх впливів. Оксидна плівка має краще витримує стирання, сколи та навіть удари, ніж сам сплав. А ще вона захищає від корозії.

Де використовується

Чорне анодування — один з найпоширеніших видів декоративних покриттів. Застосовується в тих випадках, коли деталям з різних сплавів треба надати однакового зовнішнього вигляду. Якщо брати інший барвник, то відтінки можуть відрізнятись. А чорний завжди виглядає однаково.

У нас замовляли чорне анодування деталей роботів, меблевої фурнітури, велосипедів. Чорний колір полюбляють виробники мисливської зброї та аксесуарів. Також ми анодували елементи такелажу яхт та інші компоненти, що застосовуються в суднобудуванні.

Де використовується чорне анодування

Переваги чорного анодування алюмінію над іншими технологіями

Цей вид відрізняється тільки кольором барвника. Головна перевага чорного анодування — це можливість досягти однакового відтінку та текстури на різних деталях. Стильний та красивий вигляд готового виробу. Подивіться також на послуги прозорого анодування, оберіть технологію, яка краще підійде до ваших деталей

Цей тип гальванічного покриття дає такий самий надійний захист поверхні, як й інші види нанесення оксидної плівки. Деталь прослужить довше та краще витримає агресивний вплив зовнішнього середовища.

Переваги анодування над порошковим пофарбуванням

Барвник лягає на деталь рівним однорідним шаром. На відміну від порошкового пофарбування, чорне анодування алюмінію ніколи не дає патьоків фарби чи інших дефектів. Яка б кількість деталей не проходила обробку, всі вони будуть виглядати однаково.

Переваги чорного анодування алюмінію над іншими технологіями

Замовляйте чорне анодування у Top Anod

Не зволікайте — робіть замовлення просто зараз. Впевнені, ми зможемо запропонувати вам найкращі умови на ринку. Наші переваги:

  • Інструментальний контроль товщини плівки по всій поверхні
  • Використовуємо американські барвники
  • Сучасні, а не радянські технології
  • Надаємо ще й додаткові послуги по металообробці

Ціна чорного анодування алюмінію

Вартість обробки одної деталі сильно залежить від її габаритів та розмірів партії. Анодування відбувається в великій ванні. Отже, чим більше деталей можна завантажити за один раз, тим дешевше вартує обробка кожної з них.

Зв’яжіться з нашим менеджером просто зараз. Він швидко розрахує вартість виконання вашого замовлення.

Догори