Головна » Послуги » Безколірне анодування

Безколірне анодування

Безколірне анодування (прозоре) – це процес нанесення на поверхню алюмінієвого виробу захисної плівки природного кольору гальванічним методом. В залежності від типу сплаву поверхня отримує золотистий, сріблястий чи інший відтінок. Технологія схожа на кольорове анодування, але є відмінності.

Безколірне анодування — це найкращий захист поверхні деталі від усіх типів впливу. Виріб добре протистоїть корозії, механічному та хімічному впливу. Деталь менше стирається, не так боїться ударів, краще протистоїть дії повітря, води та хімічних речовин.

Де використовується безколірне анодування

Що дає безколірне анодування

Щоб деталь служила довше, її треба захистити. Особливо це стосується тих компонентів, які взаємодіють один з одним. Наприклад, деталей велосипеду. Щоб поверхня не стиралась та зберігала свій первісний вигляд, її потрібно анодувати. Ми також надаємо послуги травлення.

Після безколірного анодування метал зберігає свій природний колір. У нього залишається характерний металічний блиск. Виріб виглядає новим та дорогим. Жодне полірування поверхні не дасть такого яскравого та красивого ефекту.

Де використовується

Безколірне анодування алюмінію використовується як для захисту, так й з декоративною метою. Оксидна плівка надає виробу привабливий зовнішній вигляд. Тому технологія застосовується дуже широко.

Ми вже робили безколірне анодування альпіністського спорядження, деталей яхт та декоративних елементів автомобільного салону. Майже всі деталі, які використовуються в рухомих механізмах, потребують безколірного анодування. Це найкращий захист металу, що здатен суттєво збільшити строк експлуатації як окремих деталей, так й механізму в цілому. Про це добре знають виробники поліграфічного обладнання.

Що дає безколірне анодування

Переваги безколірного анодування алюмінію над іншими технологіями

Найкращий захист поверхні з повним збереженням привабливого металічного блиску. Підкреслює красу та технологічність виробу. Змінює показники електропровідності поверхні.

Одночасне покращення витривалості як до механічних, так й до хімічних навантажень. Можливість точніше контролювати товщину шару захисної оксидної плівки.

Переваги безколірного анодування алюмінію над іншими технологіями

Замовляйте безколірне анодування у Top Anod

Ми працюємо за американськими стандартами якості QUALANOD. Тому надаємо послуги безколірного анодування на рівні виробників з країн ЄС. Ось наші головні переваги:

  • Використовуємо тільки імпортні хімреактиви
  • Виконуємо замовлення точно в обумовлені терміни
  • Контролюємо товщину плівки високоточним обладнанням
  • Пропонуємо найкращу ціну на безколірне анодування в Україні

Ціна безколірного анодування алюмінію

Зверніться до наших менеджерів, що отримати точний розрахунок. Зателефонуйте нам або ж залиште свій номер телефону.

Вартість безколірного анодування прямо залежить від кількості деталей та їх габаритів. Тут діє той самий принцип, що й в поліграфії. Вартість завантаження обладнання розбивається на кількість деталей в партії. Чим більше ви анодуєте, тим менше платите за одиницю.

Догори