Головна » Матеріали » Анодування титану

Анодування титану

Анодування титану — це процес нанесення декоративної оксидної плівки на поверхню деталі під дією електричного струму. Дуже схоже на анодування алюмінію. Але застосовуються інші реактиви. Колір залежить не від барвника, а від показників електричного струму.

Зміцнювати поверхню титану не треба. Але її можна прикрасити. Якщо ви використовуєте у своєму виробі титанові деталі, то на них варто звернути увагу споживача. Анодуйте титан в яскравий колір, щоб він виділявся на фоні інших металів.

Анодування титану

Що дає анодування титану

Деталь отримує насичений, яскравий колір. Це можна використати в декоративних цілях. Або для того, щоб розрізняти схожі вироби між собою. Скажімо, анодування титану широко застосовується в медицині. Для маркування інструментів, які відрізняються лишень міліметрами робочої поверхні. Технологія схожа на кольорове анодування, але є відмінності.

Анодовані титанові вироби мають футуристичний вигляд. Якщо ви робите щось сучасне та високотехнологічне, то ця технологія — справжня знахідка для вас. Після анодування ваші виробу будуть виглядати, як деталі зорельоту з фантастичного фільму. Як й під час чорного анодування, деталі занурюються в ванну з реактивами.

Де використовується

Маркування та прикрашання — ось дві головні мети анодування титану. Скажімо, у вас є багато схожих виробів. Таких, як хірургічні інструменти, з розмірами 1 мм, 0,5 мм, 0,3 мм. Їх важко розрізнити на око. А хірург не має права на помилку. Йому треба швидко обрати правильний інструмент. Звичайно, можна використати фарбу. Але вона не буде довго триматись на титановій поверхні. Краще анодувати виріб. Тоді маркування збережеться протягом усього строку служби деталі.

Анодування широко використовується для прикрашання окремих титанових деталей. Скажімо, в конструкції велосипеду використовується шестерня, виготовлена з цього металу. Її було б важко відрізнити від сусідніх алюмінієвих чи сталевих деталей. Але якщо титан анодувати, то всі одразу побачать, що у складі механізму використовуються надійні та довговічні елементи.

Анодування титану

Переваги анодування титану над іншими технологіями

Жодна фарба не дасть такого яскравого та стильного відтінку. Анодування титану дозволяє досягти надзвичайних візуальних ефектів. Це потрібно бачити. Просто подивіться на фотографії. Ці деталі виглядають дуже гарно.

Оксидна плівка стає частиною поверхні деталі. Пошкодити її дуже важко. Тому анодоване покриття тримається значно довше, ніж будь-яка фарба, порошкова чи інакша.

Замовляйте анодування титану у Top Anod

Зробіть ваше замовлення просто зараз. Ми надамо вашим деталям ідеального зовнішнього вигляду. Наші головні переваги:

  • Застосовуємо сучасне обладнання іноземного виробництва
  • Контролюємо якість за допомогою професійного інструменту
  • Виконуємо замовлення швидко
  • Точно контролюємо напругу під час анодування. Тому маємо більшу палітру кольорів та можемо гарантувати, що всі деталі в партії будуть мати однаковий відтінок

Анодування титану

Ціна анодування титану

Головне, від чого залежить вартість роботи, це кількість деталей в замовленні. Бо кожного разу потрібно завантажити цілу ванну. Навіть якщо анодується тільки одна деталь. Відповідно, при роботі з великими партіями, вартість одиниці суттєво знижується.

Уточніть умови у наших менеджерів. Зателефонуйте їм або ж залиште ваші контактні дані.

Догори